Havířovská teplárenská společnost, a.s.

O NÁS


ISO

Jsme držitelem certifikátů jakosti dle norem ČSN EN ISO 14001 (EMS), ČSN EN ISO 9001 (QMS) a ČSN ISO 45001:2018 (BOZP), které jsou platné pro oblast "Výroba a rozvod tepelné energie" a pro oblast "Výroba a opravy předávacích stanic".


Předmět podnikání

Kromě distribuce tepelné energie nabízíme také služby v oblasti zámečnictví, vodoinstalatérství, izolatérství, klempířství, montáž a opravy elektrických a plynových zařízení, pronájem nebytových prostor  a další.

Investice do technologií

S využitím moderních a technologicky vyspělých systémů dohlíží na Vaše pohodlí zkušený tým, který je v pohotovosti 24h denně. Průběžně rekonstruujeme a obnovujeme  zařízení tepelného hospodářství. Tím zvyšujeme jeho životnost a efektivnost s cílem zajistit bezproblémové dodávky tepla a teplé vody do Vašich domovů.

Spolehlivě a transparentně

Již 25 let Vám dodáváme teplo spolehlivě a bez starostí. Jeho cena je v Havířově ve srovnání s jinými distributory v okolních městech dlouhodobě velmi příznivá a tvoří se v souladu s platnou legislativou pod přísným dohledem Energetického regulačního úřadu.

TÝM ODBORNÍKŮ

Ing. Ladislav Moravec, MBA

ředitel

„Naší prioritou je komfort pro odběratele.“

Ing. Martin Navrátil

vedoucí obchodního oddělení

„Naše cena tepla je na úrovni republikového průměru.“